Metode de copiat !

Distribuiti

Pankone
    Membru
    Membru

Varsta : 22
    Localizare : Timisoara

Re: Metode de copiat !

Mesaj Scris de Pankone la data de Dum Oct 24, 2010 12:41 pm

pff DON :))
    mare smecher si ala'

D A N I
    Membru
    Membru

Varsta : 23
    Localizare : Tecuci

Mesaj Scris de D A N I la data de Lun Oct 25, 2010 10:58 pm

=)) mda :))

laur'
    Membru
    Membru

Varsta : 105
    Localizare : Slatina :x

Mesaj Scris de laur' la data de Mar Noi 02, 2010 10:16 pm

Maine am test la chimie .. stiu ca pot copia si cu caietul pe banca dar caut o metoda mai subtila >:)

Pankone
    Membru
    Membru

Varsta : 22
    Localizare : Timisoara

Mesaj Scris de Pankone la data de Mar Noi 02, 2010 10:58 pm

laur' a scris:Maine am test la chimie .. stiu ca pot copia si cu caietul pe banca dar caut o metoda mai subtila >:)

search pe Google. :))

laur'
    Membru
    Membru

Varsta : 105
    Localizare : Slatina :x

Mesaj Scris de laur' la data de Mier Noi 03, 2010 7:09 pm

Am aplicat-o pe cea mai simpla . Am scos caietu' pe banca :)))

cezarel
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de cezarel la data de Vin Noi 05, 2010 2:51 pm

paieuscriu pe bancasi apoi sterg sau pun caietu inspatele penarului ca am ditamai penar si deschid incetisor caietu

dar sal vedetipe uncoleg la test la religie=)) la uncoleg ii lipsea colegu de banca si ala statea singurnustia nimic fugea dinbanca inbanca ( coleguala care nu stia nimic ) =)) profa nusi dadea seama si fugea cu foaia in mana sa poata si sa copieze darprofa a venit la mn la banca zice ce carti ai acolo aici zic eu de romana cu emnescu ( in ea se aflausi ceva hartiute culectia ) mia luato profa a citit din ea :)) si nu a vazut foile acelea OMG =)) iar eu copiam de rupeam apoicolega dinspate ia dat lacolegu meu debanca caietu ca elnul avea si la pus pe coapsa sidai sa sune va dati seama ca copiam si eu de la el :)) apoi colegu ala carefugea dinbanca in banca sacopieze era infata noastra iamdat silui caetu dar profa nimicnu vedea OMGGGG CEL MAI TARE TEST=)) sisau mai intamplat multe la testulala ..sper ca ati inteles ceva din asta :)))):)) :)) =)) =))

Mar93ian
    Competition Winner
    Competition Winner

Localizare : Iasi

Mesaj Scris de Mar93ian la data de Vin Noi 05, 2010 7:35 pm

Cea mai buna metoda pentru a copia mi se pare telefonul, fac poze la pagini...si fara prea multe eforturi gen (sa`mi fac biletele...etc..) reusesc sa trec de lucrari...
    Se mai poate incerca si in felu urmator...iei biletelul si`l pui in foaie...si dand paginile (sunt 4) te uiti si scrii...
    Cand aveti lucrari gen Istorie,Geografie etc...V`o puteti face deja de acasa daca stiti lectia/lectiile respective...si incepand ora incepi sa scrii pe o pagina fara oprire ... iar cand poti scoti lucrarea facuta de acasa si o pui pe banca :) am reusit de foarte multi ori asa, in cel mai rau caz, intrebati profesoru daca puteti scrie tot ce stiti :) asta o puteti face la sfarsit..si daca spune nu, spuneti ca nu ati stiut :)

!!!Maryus!!!
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de !!!Maryus!!! la data de Vin Noi 05, 2010 8:10 pm

LA mine numai la religie,Tehnologica,Biologie,Franceza,Engleza se poate copia si la romana :-j ailanti bagati caietele,Cartile bagatile in ghiozdan ne controleaza banicle ne pune sa ne ridicam sa scoatem ce avem din buzunare!!

EU unu ast sa termine colegu de banca de Facut testu si apoi ii lasa sa deshida caietele ii dau caietu meu sami scrie nijte propoziti pe spatele caiteu ii iau caietu il bag sub foaie cand nu stiu trag nitel in jos foaiea ma uit sau la penar unde trb sa bag oraru bag o foaie cu ce am scris acasa si ma prefac ca caut un pix ceva :)

mariusika_vip09
    GFX Winner
    GFX Winner

Mesaj Scris de mariusika_vip09 la data de Sam Noi 13, 2010 9:37 pm

eu in viata mea foarte lunga de scolar :)) am luat doua note de 1 !.. ambele la matematica
    [mentionez ca sunt clasa a 10-a]

metoda mea este urmatoarea:
    -imi scriu pe o foaie tot ce am nevoie
    -cand ne da subiectele/foile de test imi pun copiuta care este o foaie normal ca cea de test o pun sub test .. sau in banca
    -cand ai nevoie de ceva scoti copiuta putin afara de sub foaie

locul unde trebuie sa stai:
    -prima banca intr-o parte (in cazul in care profesorul se plimba prin clasa)
    -ultimele banci (in orice caz)
    -sau pe mijloc (in spatele unui coleg care are spatele mai mare..)

daca te prinde:
    -dupa un anumit timp in ora , gen daca trece jumate de ora poti scoate copiuta pe banca fara nici un stres
    pentru ca , daca vine profesoru si intreaba ce este aceasta ii zici ca este ciorna..
    (dar asta numai cand o sa treaca ceva timp din ora..)

Eu numai copiez asa de mult , pentru ca stau cu un prieten in banca .. care stie sa faca o lucrare de nota 6-7.. si ma multumesc cu asta :D

Vineri am dat test la geografie , am avut de facut niste calcule , si n-ea lasat cu telefoane... a avut unu care stie geografie datorie la mine 10 lei :)) si i-am zis pentru datoria aia imi zici la testu de geografie .. in ora am trimis vreo 10 mesaje .. si iau vreo 9-10 la geografie

Mar93ian
    Competition Winner
    Competition Winner

Localizare : Iasi

Mesaj Scris de Mar93ian la data de Dum Noi 14, 2010 12:11 am

mariusika_vip09 a scris:eu in viata mea foarte lunga de scolar :)) am luat doua note de 1 !.. ambele la matematica
    [mentionez ca sunt clasa a 10-a]

metoda mea este urmatoarea:
    -imi scriu pe o foaie tot ce am nevoie
    -cand ne da subiectele/foile de test imi pun copiuta care este o foaie normal ca cea de test o pun sub test .. sau in banca
    -cand ai nevoie de ceva scoti copiuta putin afara de sub foaie

locul unde trebuie sa stai:
    -prima banca intr-o parte (in cazul in care profesorul se plimba prin clasa)
    -ultimele banci (in orice caz)
    -sau pe mijloc (in spatele unui coleg care are spatele mai mare..)

daca te prinde:
    -dupa un anumit timp in ora , gen daca trece jumate de ora poti scoate copiuta pe banca fara nici un stres
    pentru ca , daca vine profesoru si intreaba ce este aceasta ii zici ca este ciorna..
    (dar asta numai cand o sa treaca ceva timp din ora..)

Eu numai copiez asa de mult , pentru ca stau cu un prieten in banca .. care stie sa faca o lucrare de nota 6-7.. si ma multumesc cu asta :D

Vineri am dat test la geografie , am avut de facut niste calcule , si n-ea lasat cu telefoane... a avut unu care stie geografie datorie la mine 10 lei :)) si i-am zis pentru datoria aia imi zici la testu de geografie .. in ora am trimis vreo 10 mesaje .. si iau vreo 9-10 la geografie
    Ce tare ar fi sa te asculte cand iti aduce lucrarea :))

`CameLeoNu`
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de `CameLeoNu` la data de Mier Noi 17, 2010 12:23 am

cel mai bun copiat e sa te uiti la colegu:)))

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat Astazi la 5:22 pm

Acum este: Vin Dec 09, 2016 5:22 pm